Ballina Etiketimet Jeta Dedja

Etiketim: Jeta Dedja

Si fjeti mbrëmë ministrja e Drejtësisë?

Nga Jeta Dedja Vrasjet e grave mund të parandaloheshin nëse ministrja e Drejtësisë do të ishte më e përkushtuar në detyrën e saj funksionale sesa...

Jeta Dedja: Dritëhijet e një kryeministri të pasigurt dhe frikacak

Nga Jeta Dedja Diku Erich Fromm ka thënë se “një nga faktorët kryesorë të autoritarizmit është pasiguria”. Kjo gjendje shoqërohet me ndjenjën e frikës, ankthit,...

Jeta Dedja: Një lolo mbi piramidë

Edi Rama ndërtoi kultin e tij. Përdorimi i imazhit të bunkerit, si për të banuar ashtu edhe si atraksion turistik, e ngjiti këtë njeri...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS