Ballina Etiketimet Ilri Meta

Etiketim: Ilri Meta

Presidenti Ilir Meta: Dhunimi dhe abuzimi me fëmijët, meriton ndëshkim të...

Presidenti Ilir Meta është solidarizuar sot me protestën e zhvilluar kudër abuzimit të fëmijëve, e cila u mbajt në Tiranë. “Dënoj me forcë rastet e...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS