Ballina Etiketimet Ilir vrenozi

Etiketim: ilir vrenozi

Ilir Vrenozi: Dy fjalë nga zemra për Lulzim Bashën

Lulzim Basha me fal po dy fjale nga zemra do t’i them, te kam ndjekur me mish e shpirt , te kemi mbeshtetur si...

Video/ Ilir Vrenozi thirrje Ramës: Çmimet po ngrihen përditë, mbro popullin...

Ilir Vrenozi i ka bërë thirrje Kryeminstrit Edi Rama që të mobilizojë strukturat për mbrojtjen e konsumatorit. Ai shprehet se ka tre ditë çmimet...

2 Marsi, Ilir Vrenozi: Hajdeni dhe ju nga çdo vend anembanë,...

Unë ne 2 Mars jam në Tiranë Si qytetar i thjeshtè se ma do xhani Hajdeni dhe ju nga çdo vend anembanë Per kushtetutën na thëret vatani Hajdeni...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS