Ballina Etiketimet Iilir meta

Etiketim: iilir meta

Coronavirus/ Presidenti Meta: Ndihmë dhe solidaritet me Italinë, pandemia rrezik i...

Pandemia e shkaktuar coronavirusi është një rrezik i përbashkët që kërcënon vendet dhe qytetarët tanë’. Kjo u nënvizua nga Presidenti i Republikës së Shqipërisë Ilir...

Presidenti Meta: Qeveria të përcaktojë kriteret e ndihmës për biznesin dhe...

Presidenti Ilir Meta ka vlerësuar sot planin ekonomik të kryeministrit Edi Rama për përballimin e emergjencës së koronavirusit. Përmes një mesazhi në Facebook, Presidenti shprehet...

Presidenti Meta: Mirënjohje të thellë mjekëve dhe infermierëve. Së bashku për...

Presidenti Ilir Meta ka vlerësuar punën e ekipit të mjekëve dhe infermierëve në gjithë vendin, të cilët po përballen me epideminë e koronavirusit. Përmes një...

Presidenti Meta pas manifestimit: Populli shqiptar foli qartë, uragani kuqezi në...

Presidenti Ilir Meta jep një tjetër mesazh pas manifestimit të mbajtur në Bulevardin “Dëshmorët e Kombit”, në mbrojtje të Kushtetutës. Duke publikuar pamje nga manifestimi...

New York Times dhe Washington Post i bëjnë jehonë manifestimit...

Mediat ndërkombëtare kanë pasqyruar sot manifestimin e Presidentit Ilir Meta për mbrojtjen e Kushtetutës. Gazeta më e madhe në SHBA, New York Times, shkruan se...

Deputetja Topi: Parlamenti duhet të shpërndahet. Të gjithë bashkë për të...

Deputetja Suzana Topi ka mbështetur nismën e Presidentit Ilir Meta për të protestuar në mbrojtje të demokracisë dhe Kushtetutës. Duke publikuar qëndrimin e kreut të...

Meta i kthehet ashpër Ulsi Manjës, Blushi: Zëdhënës i “Dosjes së...

Presidenti i Republikës ka vijuar tonet e ashpra ndaj mazhorancës. Pas kauzave të forta ndaj kryeministrit Rama, ministres së shtetit për parlamentin Spiropali dhe atit...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS