Ballina Etiketimet I moshuari

Etiketim: i moshuari

I moshuari shkel karantinën, polici dhe ushtari e ‘ndëshkojnë’, por askush...

Në kohën kur të gjitha institucionet bëjnë thirrje që qytetarët e veçanërisht të moshuarit të qëndrojnë brenda e të mos dalin, ky zotëri në...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS