Ballina Etiketimet Hajro Çini

Etiketim: Hajro Çini

Vuçiq dhe Thaçi po punojnë për ndarje të shpejtë të Kosovës...

Nga Hajro Çini Abdelaid Woelf, korrespondent në Beograd i gazetës austriake me emër DerStandard, ka publikuar në këtë gazetë një analizë të tij rreth zhvillimeve...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS