Ballina Etiketimet Gjon Kadeli

Etiketim: Gjon Kadeli

Z. Gjon Kadeli, në një intervistë ekskluzive për të pathënat e...

Intervistoi : Leonora Laçi Z.Gjon Kadeli i përket mërgatës së hershme shqiptar në SHBA-së dhe nuk është një figurë e panjohur për komunitetin. Puna e tij...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS