Ballina Etiketimet Gjimnaz

Etiketim: gjimnaz

Gjimnazi “Ismail Qemali” Tiranë, prezanton ndryshimet për “Maturën Shtetërore 2020”

Në gjimnazin “Ismail Qemali” në Tiranë është organizuar sot takimi me maturantët e këtij viti për prezantimin e risive dhe ndryshimeve të Maturës Shtetërore....
- Advertisement -
LSI
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS