Ballina Etiketimet Giorgio Armani

Etiketim: Giorgio Armani

Giorgio Armani dhuron 1.25 milionë euro për parandalimin e përhapjes së...

Koronavirusi po përhapet me shpejtësi në Itali dhe raste të reja po konfirmohen çdo ditë. Giorgio Armani ishte i pari që zhvilloi një sfilatë...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS