Ballina Etiketimet Gentian Kaba

Etiketim: Gentian Kaba

Me ‘arrestimin’ e Ramës duhet të merren institucionet e shëndetit mendor,...

Nga Gentian Kaba Dërgimi i 30 mjekëve dhe infermierëve në shtetin fqinj u shndërrua në një mundësi të artë pi-ari për Ramën. Për njeriun që...

‘Lufta’ e Ramës si vijimi i politikës me mjete të tjera

Nga Gentian Kaba Pas mendjelehtësisë fillestare, kur dy javë më parë anatemonte si përhapëse paniku opozitën, e cila kërkonte një plan të detajuar masash për...

Të gjithë njerëzit e Presidentit

Nga Gentian Gaba Nëse të gjitha ngjarjet që janë ngritur në skenën e politikës përgjatë javëve të fundit do të përdoreshin për skenarin e një...

Teatri shpëtoi nga projekti korruptiv, por jo nga të korruptuarit

Nga Gentian Gaba Për publikun e gjerë, të pavëmendshëm ndaj zhvillimeve mbi çështjen e Teatrit Kombëtar, tërheqja e Bashkisë nga zbatimi i ligjit special ‘Fusha’,...
- Advertisement -
LSI
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS