Ballina Etiketimet Fshat

Etiketim: fshat

Kush është sekreti? Qarku i Korçës, fshati 132.546 banorë, asnjë me...

Nga Vepror Hasani Deri më tani banorët e fshatrave të qarkut Korçë rezultojnë të paprekur nga virusi corona, përfshi këtu rrethet Korçë, Pogradec, Devoll dhe...

75-vjet histori drite në Geghysen- “Nderi i Kombit”

Në vitin 1963 shkolla e Geghysenit mori emrin e Dëshmorit geghysenas Sherif Nuh Gjonaj, emër të cilin e mban edhe sot (Me rastin e 7...
- Advertisement -
LSI
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS