Ballina Etiketimet Finale

Etiketim: finale

Konfirmohet/ Shtyhen datat e finaleve të Championsit dhe Europa League

Pas një mbledhjeje të fundit UEFA vendosi shtyrjen e 3 finaleve të 3 kompeticioneve të ndryshme europiane të futbollit për klube. Në një mesazh të...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS