Ballina Etiketimet Enkel demi

Etiketim: enkel demi

“Po e banalizoni”, Plas sherri në emision mes gazetarit dhe ministrit:...

Debati në ”Abc-ja e mëngjesit” mes moderatorit Enkel Demi dhe ministrit për Mbrojtjen e Sipërmarrjes, Eduard Shalsit, kaloi në sherr. Nisma e qeverisë për operacionin...

A jemi më të lumtur tani që e telendisëm edhe Henri...

Nga Enkel Demi Nuk e them dot që e kam shok Henri Çilin, megjithëse e kam hasur qysh në fund të viteve ’90 në gazetën “Koha...

Enkel Demi: Tirona lale, se Tiranën hajt’ ta folim

Nga Enkel Demi Nji ktu ka me nis kjo punë, se Tirona u njoft si Tiranë, kur e msyn komunistat, kur fara e tyne u...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS