Ballina Etiketimet Energji elektrike

Etiketim: energji elektrike

Kryeqyteti 3 ditë pa drita, ja zonat ku do ndërpritet energjia...

Për tri ditë, Tirana do të ketë kufizime në furnizimin me energji elektrike. Sipas OSHEE në vijim të punimeve për rikonstruksionin e kabinave, në datat...

Kryeqyteti nesër pa energji, ja zonat ku do të ketë ndërprerje...

Dita e nesërme do të shoqërohet me të tjera kufizime energjie në disa zona të Tiranës, kjo për shkak të punimeve për rikonstruksionin e...

Tirana pa drita dy ditët në vijim, ja zonat dhe oraret...

Disa zona në Tiranë do të kenë ndërprerje të energjisë elektrike, për disa orë, në dy ditët në vijim. Sipas OSHEE stakimi i energjisë vjen...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS