Ballina Etiketimet Dures

Etiketim: dures

Berisha akuzon ministrin Ahmetaj: Ka “groposur” para të vjedhura

I ftuar në studion e emisionit “Tempora” të gazetares Sonila Meço, ish-kryeministri Sali Berisha, komentoi Konferencën e Donatorëve të mbajtur në Bruksel. Teksa përshëndeti dhe...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS