Ballina Etiketimet Donacion

Etiketim: donacion

Presidenti Meta flet për Koferencën e Donatorëve: Fondet janë për popullin...

Presidenti Ilir Meta e konsideroi një sukses për Shqipërinë konferencën e donatorëve. Meta theksoi se mbështet çdo punë të mirë që bën dhe se tani...

Çim Peka ironizon Ramën: E filloi karrieren si bojaxhi, po e...

Ditën e sotme u zhvillua Koferenca e Donatorëve, ku u dhanë ndihma për shqiptarët e prekur nga tërmeti. Lidhur me donacionin e bërë, ka reaguar...

Ironizon Sejko: Unë mendoja se ‘donacion’ ishte kur ti falin, por...

Lidhur me donacionin që shtetet e huaja kanë bërë për Shqipërine, ka reaguar dhe organizatori Genc Sejko. “Unë mendoja se ‘donacion’ ishte kur ti falin.Por qenka...

Konferenca e donatorëve, dhurohen 1.15 miliardë euro për Shqipërinë

Një shumë prej 1.15 miliard euro në formë financimesh direkte, investimesh për ndërtime banesash apo rikonstruksione të infrastrukturës, granteve, huave apo mbështetjes për programe...

Vasili: Fondet e mbledhura të mos përfundojnë si ato për reformën...

Koferenca e Donatorëve për procesin e rindërtimin në zonat e prekura nga tërmeti shkatërrimtar, u finalizua ditën e sotme në Bruksel. Në lidhje me donacionin...

Rama takon Tradeaun, Kanadaja konfirmon pjesëmarrjen në Konferencën e Donatorëve

Gjatë pjesmarrjes së tij në Konferencën e Sigurisë, kryeministri Edi Rama zhvilloi një takim dhe me homologun kanadez, Justin Trudeau. Rama bisedoi me kryeministrin kanadez...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS