Ballina Etiketimet Basha

Etiketim: Basha

Dje e quajti maskarallëk/ Sot Rama pranon një nga 8 propozimet...

Dje në mbrëmje kryeministri Rama i konsideroi si maskarallëk propozimet e Lulzim Bashës për të furnizuar me ushqime dhe ilace të moshuarit që jetojnë...

Basha poston foto me mësuesen e klasës së parë, urimi i...

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka mesazh të veçantë urimi për të gjithë mësuesit, që festojnë sot “7 Marsin”. Bashkëngjitur urimit, Basha poston në...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS