Ballina Etiketimet Arjan Harxhi

Etiketim: Arjan Harxhi

Mjeku flet për 43-vjeçarin nga Kavaja që humbi jetën nga COVID-19:...

Mjeku infeksionist Arjan Harxhi, që drejton një nga pavionet e spitalit COVID-19 në Tiranë ka folur për situatën në vend dhe pacientët që ndodhen...

Mjeku Harxhi: Infeksionet do të ekzistojnë për sa kohë do jetë...

I ftuar në emisionin “Real Story”, mjeku infeksionist Arjan Harxhi deklaroi se nuk bëhet lufta ndaj koronavirusit, duke mbyllur kufijtë. Sipas mjekut, infeksionistë të njohur...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS