Ballina Etiketimet Ambasadoret e huaj

Etiketim: Ambasadoret e huaj

Turpi në radhët e të paturpshëmve

Nga Frank Shkreli* *Ish-Drejtor i VOA-s për Euro-Azinë "Për 30-vjet , se në Shqipëri nuk ka pasur, nuk ka dhe siç duket as vitin që vjen...
- Advertisement -
LSI
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS