Ballina Etiketimet Ambasadore amerikane

Etiketim: ambasadore amerikane

Yuri Kim zbulon 3 prioritetet e punës në Shqipëri

Yuri Kim, ka publikuar tri prioritetet në të cilat do të përqendrohet gjatë mandatit të saj si Ambasadorja e re e SHBA në Shqipëri. Në...

Yuri Kim përfundon takimin me ministrat,“ Mbështetje për antarësimin e Shqipërisë...

Yuri Kim, Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara zhvilloi sot takime prezantuese me Ministrin në Detyrë të Punëve Europiane dhe të Jashtme Gent Cakaj, Ministren...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS