Ballina Etiketimet Ahmet qosja

Etiketim: ahmet qosja

Ndërron jetë ish-ministri dhe ish-deputeti shkodran

Ndërron jetë ish-ministri dhe ish-deputeti për qarkun e Shkodrës, Ahmet Osja. Profesori i Shkencave Bujqësore ndërroi jetë në moshën 80-vjeçare. Ahmet Osja u lind në Shkodër më 1939. Ai ishte Profesor i...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS