Ballina Etiketimet 100 mijë veta

Etiketim: 100 mijë veta

Mbi 100 mijë shqiptar ju përgjigjën thirrjes së Presidentit Meta

Miting madhështor në  bulevardin “Dëshmorët e Kombit” në Tiranë, për të mbrojtur Kushtetutën e Republikës nga puçistët vendas dhe ndërkombëtar. Orë pas ore me...
- Advertisement -
LSI
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS