Zyrtare! Bayern Munich shkarkon trajnerin Niko Kovaç

279
Sigal

Niko Kovaç nuk do të jetë më trajner i Bayern Munich. Lajmi konfirmohet nga vetë klubi gjerman, i cili thekson se palët kanë gjetur konsensusin e plotë për zgjidhjen e kontratës mes tyre.

“Bayern dhe Kovac zgjidhin kontratën me konsensus, Hansi Flick merr drejtimin për dy ndeshjet e radhës deri në marrjen e një vendimi”, – thuhet në njoftimin zyrtar.