Zbulohet trajneri i ri i Partizanit, prezantohet nesër tekniku që do i drejtojë në Europë

423
Sigal

Nuk ka më dilema, Skënder Gega është trajneri i ri i Partizani. “Panorama Sport” mëson se ish-futbollisti i të kuqve, që ka drejtuar vitet e fundit Kombëtaren U-19 dhe U-21 të Shqipërisë, si dhe klubin nga Kuvajti, Al-Jahra, ka arritur marrëveshjen me drejtuesit e kuq.

Pritet që Gega të prezantohet nesër nga klubi i Partizanit, duke zhvilluar stërvitjen e parë me “demat”.

skender-gega-2-470x264

Kujtojmë që Partizani ka nisur përgatitjet për të marrë pjesë në “Europa League”.