VIDEO/ Teuta-Tirana, nis me gol finalja e Kupës së Shqipërisë

281
Sigal

Tirana dhe Teuta po luajnë mes tyre në “Air Albania” finalen e Kupës së Shqipërisë.

Rezultati zhbllokohet mjaft shpejt. Në minutën e dytë pas një goditje këndi Rustem Hoxha gjuan saktë me kokë, duke kaluar Teutën në avantazh.