VIDEO/ Skënderbeu i pandalshëm në miqësore, mund me 5 gola Devollin

99
Sigal

Skënderbeu ka mundur me rezultatin 5-0 Devollin në miqësore. Skuadra e Gvozdoneviç e dominoi takimin nga fillimi deri në fund duke gjetur rrjetën me Dean Liçon në minutën e 20’,Pusi 55’, Abubakar 60 dhe dy herë Beçka në 82’ dhe 89’.

Nga ana tjetër, prodhuan pak dhe gjithashtu shpërdoruan një penallti në fund.