VIDEO/ Skënderbeu “harron” akuzat e UEFA-s, uron Kosovën për Pavarësinë

336
Pavarësia e Kosovës duket se i ka shërbyer skuadrës korçare të Skënderbeut për të “harruar” akuzat për trukim ndeshjesh. 

Por, ndërkohë ekipi vijon me përgatitjet për takimin e radhës në kampionat ndaj Kamzës nga ky kanë gjetur dhe kohën për t’u uruar Kosovës, 10 vjetorin si shtet. 
Sigal