VIDEO/Festë e çmendur nga tifozët, bukuroshja angleze heq fanellën dhe del ‘topless’

71
Sigal

Kombëtarja e Anglisë e nisi sot me fitore në Kupën e Botës “Katar 2022”. “Tre Luanët” shënuan fitore me rezultatin 6:2 kundër Iranit, në ndeshjen e parë të Grupit B.

Ndërkohë, tifozët anglezë tërhoqën vëmendjen edhe para fillimit të ndeshjes. Një tifoze e Anglisë nuk hezitoi edhe të tregonte gjoksin e saj para të gjithëve.