Vendimi, Kryeministri Rama i përgjigjet Vuçiç: Do fitoi kush luan më mirë

413
ryeministri Rama i është përgjigjur në Twitter kryeministrit serb, Aleksandër Vuçiç.
” I dashur mik, do fitojë kush të luajë më mirë futboll atë ditë ndaj mos thuaj “Ne do fitojmë”, se s’ke gjë në dorë”, shkruan Rama në Twitter.
“Dhe qe ta dish ndeshja do behet ne Shkoder, ku je i mirepritur te jesh i ftuari im i nderit, qe t’i duartrokasim se bashku ata qe do fitojne”, vijon me tej Rama
Sigal