U akuzua se shënoi me dorë ndaj Strakoshës, reagon sulmuesi i Milianit

595
Sigal

Pas rastit të dyshimtë të golit të Patrik Kutrones, sulmuesi i ri ka reaguar pas akuzave se ka shënuar me bërryl ndaj Lacios. Lojtari ka shpërndarë një foto në rrjetin social “Instagram” ku shpjegon situatën dh mohon realizimin e golit qëllimisht me dorë.

Kam parë imazhet e golit dhe në një moment adrenaline dhe instinkti kisha ndjesinë se e godita topin në mënyrë të rregullt. Do doja të thosha se gjesti im nuk ishte i qëllimshëm dhe më vjen keq që ndershmëria ime po vihet në dyshim”, është shprehur sulmuesi i Milanit.

cutrone.milan_.instagram.mano_.2018.SOLODENTRO-470x835