Tottenham barazon menjëherë, super gol i Sessegnon

343

Avantazhi i skuadrës së Bayernit ka zgjatur vetëm 6 minuta, pasi Tottenham ka arritur që të barazojë shumë shpejt. Në minutën e 20-të, Ryan Sessegnon gjendet i lirë në krahun e majtë dhe më pas lëshon një të majtë të hidhur, të cilin Neuer nuk arriti ta ndalte.