Tirana përballë Erzenit në “Selman Stërmasi”, bardheblutë nxjerrin në shitje biletat

16
Sigal

Tirana do të presë në “Selman Stërmasi” Erzenin për të zhvilluar mes tyre sfidën e javës së 5-të të Superiores. Ky takim do të luhet ditën e premte duke nisur që nga ora 15:00.

Një duel ku bardheblutë do të synojnë një tjetër fitore për të “blinduar” vendin e parë në tabelën e klasifikimit. Për këtë ndeshje kryeqytetasit kanë nxjerrë në shitje edhe biletat, ndërsa kanë bërë të ditur edhe çmimet e tyre qw kushtojnw 1000 lekë në tribunën A dhe B dhe nga 300 lekë në tribunat e tjera.

“Luhet të Premten, datë 22/09/2023 në orën 15:00, në stadiumin “Selman Stërmasi,” ndeshja KF Tirana- KF Erzeni e vlefshme për javën e 5 (pestë) të kampionatit të kategorisë “Abissnet Superiore”. Ejani të ndjekim takimin live së bashku nën atmosferën bardh’e blu”, ka shkruar klubi.