Tirana mirëpret Mourinho-n: Mirë se vjen në Romën e vogël, Mister!

46
Sigal

Skuadra e Romës është nisur drejt Tiranës dhe mbështetësit shqiptar të skuadrës verdhekuqe kanë bërë gati një mesazh për teknikun portugez, Jose Mourinho.

Në sheshin “Nënë Tereza”, në një banderolë gjigante shkruhet: “Mirë se vjen në Romën e vogël, mister Murinjo”, teksa portugezi shihet në një motor të tipit “Scooter”.