Superiorja rikthehet të dielën, ja oraret e sfidave

59
Sigal

Kategoria Superiore do të rikthehet sërish në fundjavë, ku ditën e dielë janë planifikuar të luhen 3 sfidat e javës së 16-të, e cila do të mbyllë siparin ditën e hënë, me 2 takime të tjera.

Skënderbeu-Apolonia dhe Kukësi-Bylis janë 2 sfidat e para e para që do të startojnë ditën e diel në orën 13:45, ndërkohë që Vllaznia-Kastrioti është takimi tjetër i planifikuar për t’u luajtur në fundjavë në orën 16:45.

Dita e hënë do të kulmojë me përballjet Tirana-Lacci dhe Teuta-Partizani, të gjithë këto takime për t’u shijuar edhe jetuar, teksa pritet të vendosin jo pak për sa i përket objektivave të skuadrave.

Të dielën:

13:45 Kukësi-Bylis

13:45 Skënderbeu-Apolonia

16:45 Vllaznia-Kastrioti

Të hënën:

13:45 Tirana-Laçi

16:45 Teuta-Partizani