Skandal seksual/ Arbitri fotografohet lakuriq me dy vajza nudo

505
Në një skandal seksual raportohet se është përfshirë arbitri që gjykoi finalen e Kupës së Amerikës mes Kilit dhe Argjentinës. Braziliani Heber Lopes, është fotografuar në dhomën e hotelit me dy vajza kiliane, të cilat kanë dalë në një foto lakuriq. Gjatë arbitrimit të finales, Lopes ka akorduar dy kartona të kuq si dhe është kontestuar për një gjykim të dobët.


Sigal