Partizani – Qarabag/ Atmosferë e vakët në ‘Selman Stërmasi’

476
Sigal

Ka startuar ndeshja ndërmjet Partizanit dhe Qarabagut e vlefshme për turin e parë kualifikues në Champions League.

Në sy bie atmosfera e vakët në shkallët e stadiumit “Selman Stërmasi” pasi tifozët e kuq janë të pakët kjo ndoshta edhe për shkak të reshjeve të shiut.

Partizani do të synojnë të marrin një rezultat pozitiv në ndeshjen e parë, ku debutojnë disa futbollistë si edhe trajneri Franko Lerda që provon veten në ndeshjen e tij të parë zyrtare.