Në ditën e tij të veçantë, James Rodriguez merr urimin e veçantë nga pornostarja e njohur

104

James Rodriguez mori një urim shumë të veçantë për ditëlindjen e 29-të. Futbollisti kolumbian, protagonist i një sezoni katastrofik me Real Madridin, me shumë pak ndeshje dhe shumë dëmtimi. Ai mori një “gëzuar ditëlindjen” edhe nga Kendra Lust, një pornostare shumë e njohur. Ajo vendosi që t’i shkruante në profilin e saj në Instagram duke ngjallur shumë dyshime për një raport mes tyre: “Gëzuar ditëlindjen James Rodriguez, shpresoj që të ketë shkuar mirë”. Nuk është hera e parë që ata shkëmbejnë mesazhe publike mes tyre në rrjetet sociale. Futbollisti për momentin është në një lidhje me super modelen Shannon De Lima.

Fotografia e Calcio Fanpage.it