Ndizet dueli Partizani-Kukësi, shënohen dy gola të shpejtë (VIDEO)

62
Sigal

Dy gola të shpejtë në super duelin mes Partizanit dhe Kukësit. Fillimisht ishin të kuqtë që do të zhbllokonin shifrat në minutën e 65-të, në Air Albania, Tedi Cara shfrytëzon më së miri një asist fantastik të ardhur nga krahu i majtë, duke e pasur të thjeshtë për ta shtyrë topin në kuadrat.

Kukësi reagoi mjaft mirë, duke gjetur barazimin pas 5 minutash. Milunovic që hedh një kros perfekt në zonë, aty ku Feijao gjuan saktë me kokë dhe dërgon topin në rrjetën e Alban Hoxhës.