Mohamed Salah zbulon ekipin ku preferon të mbyllë karrierën

111
Sigal

Mohamed Salah ishte protagonist kryesor në fitoren e thellë 5-0 të Liverpoolit ndaj Manchester United brenda në “Old Trafford”.

29-vjeçari momentalisht është një nga lojtarët më të mirë në botë dhe aktualisht në një formë mjaft të mirë.

Egjiptiani ka folur për “Sky Sports”, ku ka shprehur dëshirën për të qëndruar te Livepooli

“Unë jam i gatshëm të qëndroj përjetë me Liverpool-in. Sigurisht kjo gjë nuk është komplet në dorën time, por nëse do të jetë, jam gati të luaj për këtë ekip deri në momentin që do të lej futbollin”, deklaroi Salah.