Hysaj humb rastin për të kaluar skuadrën në avantazh

308

Kanë kaluar 25’ minuta por ende nuk është zhbllokuar rezultati në sfidën eliminatore ndërmjet Shqipërisë dhe Moldavisë.

Hysaj kishte rastin e artë për të kaluar kuqezinjtë në avantazh por gaboi rëndë.

Goditja e tij përfundoi sipër traut të portës kundërshtare.