Hidhet shorti për turin e parë të Europa Legue: Ja kundërshtarët e Kukësit, Laçit dhe Teutës

72

Është hedhur shorti për turin e parë të Europa League, ku skuadrat shqiptare kanë mësuar kundërshtarët e tyre.

Kukësi do të përballet në 27 gusht me Slavian e Sofjes në Air Albania.

Laçi do të përballet me Kesla, ndeshja do të zhvillohet në Azerbajxhan.

Teuta do të luajë në Niko Dova kundër ekipit izraelit të Beitar Jerusalem.