Gjyqtari na ndëshkon me penallti, Italia në avantazh

391
Pas nje goditje denimi, gjyqtari ka dhene penallti duke ndeshkuar me karton te verdhe Veselin. ka qene nje gabim i Bashes brenda zones dhe gjyqtari nuk ka hezituar qe te akordoj penallti. De Rosi ne minuten e 12 shenoi nga penalltia.
Sigal