FOTO/ Ja çfarë të ndodhë kur lë futbollin, Lorik Cana tregon pasojat

517
Pasi la futbollin Lorik Cana ka më shumë kohë të lirë për familjen, për të marrë pjesë në aktivitete të ndryshme sportive dhe për të postuar foto nga jeta e përditshme në rrjetet sociale. Edhe pse –ish futbollisti i kombëtares shqiptare është ende në formë të mirë fizike nuk gjë krahasohet me periudhën kur stërvitej çdo ditë.
Shkëputja nga stërvitjet e përditshme ka pasur pasojat e saj domethënë disa kilogramë më epër. edhe në peshën.

Sot, Loriku, ka qenë në mjediset e FSHF-së e cila do organizojë një festë të veçantë për largimin e tij nga fusha, të hënën e ardhshme, në Elbasan Arena, para ndeshjes së Kombëtares me Italinë dhe aty, ka parë veten në një foto të Kombëtares, që qëndron e varur në muret e Federatës.

Është e dukshme që atëherë ka qenë më i dobët. “10 kg më parë”, shkruan Cana duke pozuar përballë asaj fotoje.


Sigal