Ja super modelja që i ka rrëmbyer zemrën Hamilton…

466
Sigal

Në Spanjë dhe Angli janë të sigurt se kanë zbuluar të dashurën e re të kampionit të Formula 1, Lewis Hamilton. Bëhet fjalë për modelen Cindy Kimberly, e cila është plot 13 vite më e re se piloti i Mercedesit. Hamilton është pikasur me partneren e tij të re në aeroportin Prat të Barcelonës.

Modelja 20-vjeçare ka lindur në Amsterdam dhe ka rreth 5.1 milionë ndjekës në Instagram. Më poshtë disa nga fotot e bukuroshes që i ka rrëmbyer zemrën një prej emrave të më famshëm në botën e sportit.