Formacioni zyrtar/ Ja si rreshtohet Partizani në sfidën përballë Saburtalos

43
Sigal

Partizani do të luajë sfidën e parë të kualifikueseve të Ligës së Konferencës përballë Saburtalos në Gjeorgji.

“Demat” janë në kërkim të një rezultati pozitiv në këtë takim të parë, për të qenë më të qetë në sfidën e kthimit që do të luhet në “Air Albania” javën e ardhshme.

Teqja është i zgjedhuri i Mehmetit për të ruajtur portën, ndërkohë që shihen dhe dy blerjet e reja këtë merkato, Atanaskoski dhe Hoti në formacionin titullar.

FORMACIONET ZYRTARE: