Formacionet zyrtare të Liverpool-Huddersfield

362
Sigal

Liverpooli luan sot ndeshjen e tij të 36-të në Premierligë kundër  Huddersfield.

Skuadra e Jurgen Klopp nuk ka alternativë tjetër veçse fitores, për të synuar deri në fund titullin kampion.

Sfida në “Anfield Road” do të zhvillohet në orën 21:00 dhe tashmë janë publikuar formacionet zyrtare.