Formacionet zyrtare Porto-Arsenal/ Skuadrat kërkojnë të vendosin “dorën” për në fazën tjetër

18
Sigal

Porto do të presë në Portugali skuadrën angleze të Arsenal.

Pritet një përballje dinamike, me gola dhe nervozizëm, por parashikimet lihen pas në këto lloj sfidash.

Edhe pse Arsenal konsiderohet favorit për ta fituar këtë përballje, Porto nuk është një skuadër e lehtë për t’u kaluar.

Formacionet zyrtare Porto-Arsenal/ Skuadrat kërkojnë të vendosin