Forma e dobët në fushë, Cristiano Ronaldo ka një “aspekt” tjetër primar

549
Cristiano Ronaldo nuk po kalon një moment të mirë në karrierën e tij, por një gjë komplet ndryshe mund të thuhet për jetën e tij private. 
Ylli portugez duket se është i dashuruar më shumë se kurrë me partneren e tij Georgina Rodriguez dhe një fakt i tillë shfaqet nga postimet që 5 herë fituesi i “Topit të Artë” bën në Instagram. 


Sigal