Finalja e Kupës/ Nuk ka fitues gjatë 90 minutave, Tirana-Egnatia shkon në shtesa

63
Sigal

Nuk ka fitues në finalen e Kupës së Shqipërisë mes Tiranës dhe Egnatias.

Sfida e luajtur në “Elbasan Arena” përfundoi pa gola dhe tani ekipet do t’i drejtohen shtesave dhe ndoshta penalltie për të përcaktuar fituesin.

Kujtojmë se Tirana luajti me një lojtar më pak kur në minutën e 24’  Berisha u ndëshkua me karton të kuq pas ndërhyrjes në dëm të Xhekson dhe për Jorgjin nuk kishte dyshime.