Emocine magjike, nis dueli mes Shqipërisë dhe Francës

240
Sigal

Ka nisur ndeshja në “Air Albania” mes Shqipërisë dhe Francës në duelin e vlefshëm për eliminatoret e “Euro 2020”.

SHQIPËRI-FRANCË 0-0

1′ Nis ndeshja

Formacionet zyrtare

Shqipëria: Berisha, Veseli, Gjimshiti, Dermaku, Hysaj, Lenjani, Bare, Gjasula, Qose, Manaj, Balaj.

Franca: Mandanda, Kimpembe, Varane, Lenglet, Griezman, Giroud, Tolisso, Sissoko, Ben Yedder, Dubois, Mendy.